Дитячі заняття в Центрі “Аіст” проходять за авторською комплексною освітньої програмою розвитку та навчання дітей від 6 місяців до 6 (7) років «Аістьонок». 

Ми пропонуємо підготовку до школи на русском языке та українською мовою:

Мета навчальних занять в групі “Класики”: Якісно підготувати Вашу дитину до навчання в школі згідно з освітньою реформою “Нова українська школа”, разом із тим – зберегти цінність і унікальність дитинства.

А це передбачає всебічний розвиток індивідуальних здібностей Вашої дитини, формування цінних життєвих орієнтирів, подолання негативних проявів у поведінці.

Ваша дитина буде по-справжньому навчатися: бути наполегливою і цілеспрямованою, не розчаровуватися, якщо щось не виходить, дотримуватися правил гри, пишатися своїми перемогами і радіти успіхам інших.

А ще буде:пізнавати світ і грати, навчатися дружити і долати труднощі, знайомитися із захопливим світом чисел і цифр, звуків і букв, читати, співати і займатися спортом.

Як відбувається навчання? За авторською програмою «Аістьонок», в основі якої психологічні і фізіологічні особливості, потреби та можливості дітей старшого дошкільного віку, накопичений досвід і любов до дітей.

Вибираючи свій власний шлях, педагоги Центру «Аіст» спиралися на кращі ідеї сучасної і класичної педагогіки, зокрема: – морально-етичної спадщини В. О. Сухомлинського, – «двопівкульний підхід» Ольги Соболевої, = особливу, самобутню, що складається з розвивальних ігор, творчу і дуже добру методику В. В. Воскобовіча.

Програма «Аістьонок» успішно пройшла апробацію у наймудріших і найнепідкупніших експертів – вихованців Центру «Аіст». Переваги на заняттях з підготовки до школи Центру «Аіст», наші педагоги: уникають монотонності і відпрацювань, від яких діти дуже втомлюються; надають перевагу різноманітним та альтернативним завданням; прагнуть розвивати в дитині аналітичні й творчі здібності; навчають Вашу дитину мислити та міркувати самостійно.

Уроки в «Класиках»: – Дивовижна Математика,

– Весела Грамота,

– Я та світ навколо мене

– Музична скринька

– Вироби Чудотворців.

«Родзиночка»

У межах підготовки до школи на базі Центру «Аіст», групою педагогів, методистом і психологом нашого Центру були розроблені робочі зошити: «Математика з Аістом» для дітей 5-6 років; тренажер для розвитку навичок письма «Пишу красиво й легко!», в яких так захопливо писати і малювати!

https://aist.dp.ua/usluga/pidgotovka-do-shkoli-vid-4-do-7-rokiv-klasiki/ © 2018 Детский центр Аист в Днепре